Власть

Юлія Тимошенко зустрілася з віце-президентом Бундестагу Німеччини

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із віце-президентом німецького Бундестагу Вольфґанґом Кубікі.

«Я дуже рада вітати вас в Україні та в нашому партійному офісі. Я дуже рада, що ви приїхали до нас, щоб відчути, як живуть українці, яка ситуація на Сході і як просуваються реформи», — наголосила вона.

Loading...

Зі свого боку Вольфґанґ Кубікі подякував Юлії Тимошенко за можливість зустрітися та зауважив, що його «делегація перебуває з візитом в Україні, щоб ознайомитися з тим, що відбувається в країні, з існуючими проблемами, а потім вирішити, що потрібно робити далі для сприяння Україні на її шляху до ЄС».

«Для мене дуже важливо почути про ситуацію в Україні саме від вас», — сказав він.

Сторони обговорили політичне та соціально-економічне становище в нашій державі, євроінтеграційні прагнення України та питання співробітництва між нашою державою та Німеччиною.

«В Україні зараз йде війна і дуже складна економічна ситуація. Я не пам’ятаю, щоб коли-небудь було так важко», — зазначила Юлія Тимошенко.

У зв’язку з цим вона зауважила, що проблеми, які зараз переживає наша держава, є наслідком слабкого управління, нефункціонування державних інституцій, корупції та дублювання багатьох владних функцій.

Йшлося також про ситуацію на сході нашої держави та питання, пов’язані з анексією Криму.

Лідер «Батьківщини» подякувала ЄС за підтримку та наголосила на необхідності продовжувати політику санкцій проти країни-агресора Росії до встановлення миру в Україні та до повернення окупованого Донбасу і анексованого Криму нашій державі: «Також я хочу подякувати вашій країні та усім європейським політикам, які підтримують нашу країну в такий непростий час».

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, депутат німецького Бундестагу, голова комітету з питань прав людини і гуманітарної допомоги Ґюде Єнсен та депутат німецького Бундестагу, член комітету німецького Бундестагу з питань економіки та енергетики Йоганн Заатгоф.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть