В МО рассказали, как ремонтируют технику в АТО (фото)

Фахівці виїзної-ремонтної метрологічної групи штабу АТО продовжують виконувати комплекс робіт щодо обслуговування бойової техніки і озброєння у військових частинах та підрозділах, які виконують бойові завдання на Донецькому напрямку.

Військовослужбовці ремонтно-відновлювальної групи з перевірки систем управління вогнем бронетехніки працюють як на передових позиціях сил АТО, так і у підрозділах забезпечення бойових дій. Спеціалісти швидко та якісно проводять роботи різної складності щодо обслуговування танків Т-64Б, Т-72, бронетранспортерів типу БТР-70, бойових машин піхоти БМП-1, БМП-2. При цьому, вони працюють на тій техніці, яка тривалий час була в експлуатації в зоні бойових дій.

Як зазначив старший групи полковник Ігор Кушцов, за півтора місяця роботи нашою групою було перевірено та відремонтовано понад 60 одиниць бронетанкової техніки.

— Окрім перевірки та настройки точних приладів і систем, ми надаємо методичну допомогу фахівцям з обслуговування бойової техніки та екіпажам бойових машин, навчаємо виконувати елементарні метрологічні роботи, — додав офіцер.