Україні пора припинити багаторічну практику напівреформ – президент ЄБРР

epa05792381 Sir Suma Chakrabarti, President of the European Bank for Reconstruction and Development speaks during the World Government Summit 2017 at Madinat Jumeirah in Dubai, United Arab Emirates, 14 February 2017. The summit brings together over 4,000 attendees from more than 130 countries. EPA/STR

Попри явні успіхи у реформуванні української економіки, темпи їх реалізації досі залишаються повільними.

Про це президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті заявив у виступі під час щорічної зустрічі Yalta European Strategy, повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

“Реформи не можуть бути самоціллю. Вони мають сприяти сталому розвитку України. Але для цього треба демонтувати останні перешкоди для інвестування у країну. Ці роки ми сприяли проведенню цих реформ. Але постійно відчували спротив нашим спробам”, – заявив Чакрабарті.

“Україна має зробити більше для захисту прав власності та активізувати боротьбу з корупцією. Для цього Україна має зробити більше, якщо хоче війти із зони тьми у зону світла”, – вважає президент ЄБРР.

Серед ключових реформ Чакрабарті назвав продовження оздоровлення фінансового сектору, “Нафтогазу”, а також земельну реформу.

“Ми готові сприяти залученню інвесторів в українську економіку, але вирішення цих проблем потребує політичного рішення”,- резюмував він.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році ЄБРР збільшить інвестиції в реалізацію проектів в Україні до 1 млрд євро.