Україна випробувала безпілотник ударної дії – РНБО

Україна провела вдалі випробування безпілотника ударної дії.

Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов після завершення випробувань на полігоні Гончарівське Чернігівської області, інформує прес-служба РНБО.

«Розвідувально-ударний комплекс «Сокіл», який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії» – відзначив Турчинов.

Він додав, що випробування 14 вересня «відбувались у надзвичайно складних метеоумовах: пориви вітру 14-17 метрів на секунду».

«Незважаючи на ці проблеми, фактично всі завдання, які були поставлені, – виконані, цілі – вражені», – зазначив він.

Секретар РНБО повідомив, що цей безпілотник – «продукт успішної кооперації українського підприємства «Чезара» з польськими партнерами».

«Випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок – поставити їх на озброєння та ефективно використовувати в бойових умовах», – сказав він.

Секретар РНБО після наради з виробниками та військовими також анонсував, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА «значно більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками».

ИСТОЧНИКhttp://www.pravda.com.ua/
ПОДЕЛИТЬСЯ