У Києві півень став віщуном Євро-2016

Режисер фан-містечка Світлана Рихлюк повідомила, що головна ідея всього заходу виражена в слогані “Якщо ми не їдемо до Франції, Франція їде до нас”, інформує “Знай”.

“Фан-містечко почне роботу 10 червня, а рівно через місяць, 10 липня, після останнього матчу, закриється. Ми хочемо, щоб гості могли не просто подивитися матч на великих екранах і повболівати за улюблену збірну, але і розважитися, тому плануємо багато акцій , розіграшів, фотоконкурсів, квестів та конкурсів. У нас будуть французькі арт-зони, дитячий Діснейленд, маленькі футбольні майданчики, де діти зможуть пограти в футбол “, – говорить Рихлюк.

“У містечка навіть буде свій талісман – півник-віщун. Символ Франції – півень, і ми хочемо це обіграти, – розповідає Світлана Рихлюк. – Це буде живий півень, для якого побудують дерев’яну клітку. Визначати переможців матчів він буде так: йому поставлять дві тарілки з символікою країн-гравців. Звідки клюне, та й виграє”.

Містечко оформлять у вигляді “маленької Франції”, воно буде мати шестикутну форму, тому що французи самі називають свою країну шестикутником. Також всюди будуть французькі назви, локації і навіть Ейфелева вежа. Скільки буде коштувати вхід на територію містечка, поки не вирішили.

znaj.ua