У Дніпрі розпочалось засідання суду у справі генерал-майора Назарова

В Апеляційному суді Дніпропетровської області розпочалось апеляційне засідання у справі генерал-майора Віктора Назарова, якого Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровщини визнав винним у недбалості у справі про збиття літака Іл-76, внаслідок якого загинуло 49 людей, передає УНН.

Засідання розпочалось з невеликим запізненням. У залі присутні всі сторони судової справи. На засіданні є близько сотні громадян, які слідкують за процесом.

ЗМІ повідомляють, що сьогодні буде розглянуто клопотання Назарова про повторний допит усіх свідків.

Під час минулого засідання сторони висловились стосовно апеляції. В.Назаров подав клопотання щодо відводу прокурора. Клопотання не було задоволено. Засідання тривало близько 4-х годин. Обвинувачений військовий вимагає повторного опитування всіх свідків справи.

Нагадаємо, 27 березня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав генерал-майора В.Назарова винним у недбалості за ч.3 ст.425 ККУ у справі про збиття Іл-76 і призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

У квітні захист оскаржив вирок. В апеляційній скарзі захист просить суд скасувати вирок і закрити кримінальне провадження проти Назарова.