Товариш по службі «випадково» застрелив дівчину-контрактницю на Донбасі (фото)

Бійці святкували присвоєння чергового військового звання.

13 квітня близько опівночі в місті Бахмут, що в Донецькій області, застрелили старшого солдата контрактної служби – 22 річну Аліну Сургучеву.

Як повідомляє портал «Обозреватель», дівчина підписала контракт у вересні 2016 року.

На даний момент існує кілька версій, що стосуються НП. За однією з них, троє військових, серед яких була загибла, святкували присвоєння чергового військового звання. Під час застілля один із чоловіків вихопив табельну зброю і вистрілив у голову Аліні. Вбивцю, 39-річного Олега П., передали місцевій поліції.

За словами свідка події, Сергія П., він вийшов на вулицю палити, а коли повернувся то побачив, як його товариш по службі вистрілив дівчині в голову. Жертва так і залишилася сидіти за столом. Куля пройшла навиліт.

Підозрюваний у вбивстві стверджує, що він вистрілив випадково.

«Коли Сергій вийшов на вулицю, Аліна сказала, що поруч йде війна, а тут як-то тихо, ніхто не стріляє — мовляв, нудно. Ось він і взяв у руки пістолет, який попався йому на очі, щоб показати, як… поводитися зі зброєю», — розповів затриманий правоохоронцям.

Батьки дівчини вважають, що справу намагатимуться зам’яти. Але так само стверджують, що відносини у товаришів по службі були хороші.

Як вдалося з’ясувати, Олег П. народився на Харківщині у місті Лозова. До служби в армії працював фотографом. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за виготовлення та збут наркотиків. Крім того, його дружина заявляла в поліцію про те, що чоловік погрожував її вбити.

Кулю, на жаль, знайти не вдалося досі. Хоча це була не відкрита місцевість, а кузов автомобіля.

«Аліна не була одружена, її молодий чоловік служив. І вона теж прийняла для себе рішення піти до армії. Вона ж кинула Донецьк, до війни навчалася там в індустріально-педагогічному технікумі, а потім ці події… Аліна вирішила не продовжувати навчання за спеціальністю, сказала: «Мама, це не моє». А коли стало питання, що робити далі, вона відразу ж сказала, що хоче піти служити», — розповіла мама загиблої Світлана Петрівна.

У довідці з моргу вказали, що причина смерті – розтрощення мозку та перелом склепіння черепа. Куля пройшла в лоб і вийшла через потилицю.

Источник

ПОДЕЛИТЬСЯ