Саакашвілі судитиметься з Порошенком

У п’ятницю, 13 квітня, о 10:00 в Касаційному адміністративному суді у складі Верховного суду слухатиметься справа за позовом лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі до Петра Порошенка щодо позбавлення його громадянства.

Нагадаємо, Касаційний адміністративний суд Верховного суду України відмовив адвокатам екс-президента Грузії, колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі в задоволенні його позову щодо надання йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

За його словами, постанову про відмову скарги на рішення судів першої та апеляційної інстанції було винесено Касаційним адмінсудом 28 березня.

Касацію подав захист Саакашвілі 6 лютого. У ній адвокати оскаржили рішення Окружного адміністративного суду Києва та Київського апеляційного адміністративного суду, які відмовилися визнавати незаконним і скасовувати рішення Управління державної міграційної служби України в Київській області про відмову в наданні екс-президенту Грузії статусу особи, яка потребує додаткового захисту, після позбавлення його громадянства України.