Жизнь

Рятувальники продовжують гасити пожежі в Житомирській області та в Чорнобильській зоні

Рятувальники продовжують гасити пожежі окремих осередків тління трав’яного настилу, пнів і деревини в Житомирській області та в Чорнобильській зоні, повідомила прес-служба Держслужби з НС.

«Станом на 7:00 20 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам Виступовицького і Бережестського лісництв з гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків і деревини» — йдеться в повідомленні.

Loading...

Як зазначається, до гасіння залучалися 596 осіб і 76 одиниць техніки, з них від ДСНС 72 працівників особового складу та 15 одиниць техніки, зокрема три літаки АН-32П ДСНС, якими 19 квітня здійснено 15 скидів — 120 тонн води.

Разом із тим, станом на 7:00 20 квітня в Чорнобильській зоні відчуження рятувальники гасять пожежі на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського і Денисовецького лісництв.

«Основні зусилля спрямовані на локалізацію 4 осередків (с. Корогод, с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки — с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та одного торфовища в осередках, пройдених вогнем», — йдеться в повідомленні.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС і додатково 8 колієукладачів Збройних сил України. Зазначається, що за допомогою інженерної техніки створено 405 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1 тис. 322 осіб та 292 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 168 працівників особового складу та 235 одиниць техніки, зокрема 3 вертольоти ДСНС, якими 19 квітня здійснено 93 скиди — 186 тонн води.

Источник
ua.interfax.com.ua

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть