Власть

«РОЗУМНА СИЛА» розпочала процес об’єднання політичних сил України

Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» та «УКРАЇНА СЛАВЕТНА» підписали Меморандум про подальшу співпрацю. Про це було заявлено лідерами об’єднань під час спільної прес-конференції 26 жовтня 2016 року в Інформаційному Агентстві «Укрінформ» у місті Києві, об этом сообщили InshaUA в пресс-центре партии «РОЗУМНА СИЛА». Таким чином в Україні розпочався процес об’єднання  політичних сил для подальшої роботи на базі спільного бачення побудови майбутнього України.

            «Це природній рух назустріч одне одному, тому що нас єднає відповідальність перед своєю країною у такому важливому питанні, як її майбутнє,- заявив під час прес-конференції Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов,- на даний час Україна переживає найскладніший період у своїй історії за всі роки незалежності. На території держави понад два роки триває збройний конфлікт, що призвело до суспільної кризи та загрожує соціальним вибухом. Проте, в основі кожного з цих процесів закладена невизначеність української держави на зовнішньому полі. Усім, хто намагається затягнути дискусію про майбутнє держави відповідально повідомляю — не можливо уникнути питання про статус української держави.  Проте відповідь на нього мають дати лише українці.»

Loading...

            Під час прес-конференції Голови політичних партій оприлюднили намір об’єднання своїх зусиль, які спрямовані на вставлення миру та подолання соціальної кризи. Водночас, під час прес-конференції заявлено про наміри політичних партій прийняти участь у позачергових виборах у громадах 18 грудня 2016 року та про ініціативу проведення Всеукраїнського референдуму щодо зовнішньополітичного статусу України.

            «Виходячи зі світового досвіду ми можемо сказати, що країни, які законодавчо закріпили свій статус та визначилися, у якості нейтральної держави, є певним прикладом економічно успішних та політично стабільних держав. Мова йде, наприклад, про Австрію, — зазначила Голова політичної партії «УКРАЇНА СЛАВЕТНА»Маріанна Мацола,- тому ми стоїмо на засадах того, що українці мають використати такий інструмент, як Референдум та жодним чином не допустити намагань вирішувати питання статусу держави будь-яким іншим шляхом». Меморандумом визначені основні напрями подальшої роботи політичних об’єднань громадян за низкою суспільно-значущих напрямів.

            «Наша спільна робота спрямована в першу чергу на те, щоб виключити загрозу позбавлення народу України права голосу,- акцентував член Колегії Генеральної Ради політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Дмитро Мороз,-  звертаю увагу на те, що політичні об’єднання, які ми представляємо, — висловлюють інтереси саме громадян України та наша мета полягає у тому, щоб захищати права громадян України, працювати на них та гідно демонструвати зрілість громадянського суспільства у реалізації наших конституційних прав».

            Активний процес перемовин щодо об’єднання зусиль з іншими політичними силами триває. Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» закликає усіх громадян з активною позицією, які переймаються майбутнім своєї країни звертатися до громадської приймальні політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» для того, щоб долучитися до процесу підготовки до загальнонаціонального Референдуму.

Нагадуємо:

Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» була створена в липні 2016 року і стала об’єднанням однодумців, серед яких українські громадські діячі, юристи, економісти, працівники бюджетної сфери, представники науки та бізнесу. Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» — це політичне представництво патріотів України. На сьогодні прихильники політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» спрямували свої зусилля та професійні знання на пошуки шляхів виходу з української національної кризи. Головна мета політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» — об’єднати небайдужих людей та професіоналів своєї справи, щоб спрямувати загальний потенціал на встановлення миру і створення нової незалежної єдиної України.

Теги

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть