Безопасность

Парламентська асамблея НАТО дала старт вступу України до Альянсу

Парламентська асамблея (ПА) НАТО прийняла резолюцію «Зміцнення стабільності й безпеки в Чорноморському регіоні»

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова постійної делегації у ПА НАТО народний депутат України («Блок Петра Порошенка») Ірина Фріз, передає Depo.ua.

Loading...

Резолюцію прийнято з урахуванням поправки української делегації, що передбачає продовження стратегічного обговорення з Україною та Грузією питання чорноморської безпеки, а також подальшого посилення співпраці в рамках діяльності НАТО.

«На пленарному засіданні ПА НАТО в Бухаресті прийнято резолюцію «Зміцнення стабільності й безпеки в Чорноморському регіоні» з урахуванням поправки української делегації, що передбачає продовження стратегічного обговорення з Україною та Грузією питання чорноморської безпеки, а також подальшого посилення співпраці в рамках діяльності НАТО, що спрямована на зміцнення безпеки в регіоні та реалізації політичного рішення щодо наступних кроків до імплементації рішення Бухарестського саміту 2008 року», — написала вона.

Фріз підкреслила, що ця резолюція ПА НАТО створює підстави для початку обрання алгоритму щодо підготовки набуття членства в НАТО.

«Резолюція ПА НАТО де-юре створює підстави для того, щоб ми приступили до обрання алгоритму щодо підготовки набуття членства в НАТО», – зазначила нардеп.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть