Парламентська асамблея НАТО дала старт вступу України до Альянсу

Парламентська асамблея (ПА) НАТО прийняла резолюцію “Зміцнення стабільності й безпеки в Чорноморському регіоні”

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова постійної делегації у ПА НАТО народний депутат України (“Блок Петра Порошенка”) Ірина Фріз, передає Depo.ua.

Резолюцію прийнято з урахуванням поправки української делегації, що передбачає продовження стратегічного обговорення з Україною та Грузією питання чорноморської безпеки, а також подальшого посилення співпраці в рамках діяльності НАТО.

“На пленарному засіданні ПА НАТО в Бухаресті прийнято резолюцію “Зміцнення стабільності й безпеки в Чорноморському регіоні” з урахуванням поправки української делегації, що передбачає продовження стратегічного обговорення з Україною та Грузією питання чорноморської безпеки, а також подальшого посилення співпраці в рамках діяльності НАТО, що спрямована на зміцнення безпеки в регіоні та реалізації політичного рішення щодо наступних кроків до імплементації рішення Бухарестського саміту 2008 року”, – написала вона.

Фріз підкреслила, що ця резолюція ПА НАТО створює підстави для початку обрання алгоритму щодо підготовки набуття членства в НАТО.

“Резолюція ПА НАТО де-юре створює підстави для того, щоб ми приступили до обрання алгоритму щодо підготовки набуття членства в НАТО”, – зазначила нардеп.