Жизнь

Офіційно: за 9 місяців 2019 в Україну не впустили 16,9 тис. іноземців, серед них росіян — 5,6 тис.

За дев’ять місяців 2019 року у в’ їзді в Україну відмовлено 16,9 тис. іноземцям – це повторює кількість тих, кому не дозволили перетнути український кордон за весь 2018 рік. Серед них у 2019 році громадян Росії – 5,6 тис.

Про це повідомили у Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Loading...

Зокрема, за даними ДПСУ, з початку 2019 року (січень-вересень) у в’їзді в Україну відмовлено 16,9 тис. іноземців. При цьому такій же кількості іноземних громадян відмовлено у в’їзді за весь 2018 рік.

Зазначається, що за за той період 2018 року не дозволили перетнути український кордон 13,8 тис. громадянам інших країн.

Основними причинами відмов у Держприкордонслужбі назвали: не підтвердження мети поїздки, обмеження в’ їзду на територію України, не дійсні документи та відсутність візи.

Найчастіше відмовляли громадянам РФ, Молдови, Туреччини, Угорщини, Грузії та Азербайджану.

Зокрема, як інформують у Держприкордонслужбі, серед загальної кількості тих, кому відмовлено у вїзді в Україну за 9 місяців 2019 року, 5,6 тис громадян РФ. За той же період 2018 року відмовлено у в’їзді 3,1 тис росіян, а за весь минулий рік – 5,5 тисячі осіб.

«Основними причинами відмов громадянам РФ в перетинанні кордону були: не підтвердження мети поїздки, не дійсні документи, обмеження в’ їзду на територію України та перевищення терміну реестрації», – зазначають у Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, як відповіли у Департаменті консульської служби МЗС України на запит агентства ZIK, кількість осіб, які звернулися до закордонних дипломатичних установ з заявою щодо оформлення документів для залишення на постійне місце проживання закордоном, станом на 1 жовтня 2019 року склала 1987 осіб.

Разом з тим, Росія лише замикає пятірку країн, де б українці хотіли постійно мешкати.

Також посольство України в Угорщині в іншій відповіді на запит ZIKу повідомило, що з початку 2019 року дозвіл на проживання в Угорщині оформлено 29921 громадянину України, тоді як за весь 2018 рік таких дозволів було 20890.

Источник
zik.ua

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть