Нардепи пропонують законодавчо прописати умови для реалізації проекту «Стіна»

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект №7106, яким пропонують в законодавстві передбачити умови для облаштування інженерно-технічною інфраструктурою державного кордону України, перш за все з РФ.

«Законопроект спрямований на створення умов для розвитку інженерно-технічної інфраструктури державного кордону України. Прийняття законопроекту дозволить створити належні умови для інженерно-технічного обладнання державного кордону України з суміжними державами, перш за все з Російською Федерацією», — розповіла народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенко», співавтор документа Ірина Фриз суть проекту в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Народний депутат зазначила, що на сьогоднішній день нормативно-правові акти не визначають правові підстави передачі земельних ділянок органам Державної прикордонної служби України для будівництва та утримання інженерно-технічних споруд, огорож, прикордонних знаків та інших об’єктів прикордонної інфраструктури для того, щоб забезпечувати дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму.

І.Фріз також додала, що законопроект №7106 розроблений на виконання пунктів плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, а також територій, прилеглих до районів проведення АТО і Криму.

Як повідомлялося, народні депутати з декількох фракцій зареєстрували в парламенті проект закону (№7106) про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються забезпечення охорони державного кордону України.

Серед ініціаторів законопроекту — нардепи від фракції «Блок Петра Порошенко» Ірина Фриз, Ольга Богомолець, Тетяна Ричкова, Дмитро Андрієвський, Сергій Рудик, Сергій Валентіра, Дмитро Лубинець, Ігор Артюшенко і так далі; Вікторія Сюмар, Олег Медуниця, Ігор Лапін ( «Народний фронт»), Василь Амельченко (фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Ярослав Маркевич (фракція «Самопоміч»), Сергій Шахов (група «Воля народу») і Олег Петренко (позафракційний).

ИСТОЧНИКhttp://ua.interfax.com.ua/
ПОДЕЛИТЬСЯ