НАБУ відкрило кримінальне провадження через ймовірні корупційні схеми під час закупівлі “Укроборонпромом” військової техніки

За словами директора антикорупційного бюро, оприлюднення інформації в журналі та відкриття провадження збіглися у часі.

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження через ймовірні корупційні схеми під час закупівлі “Укроборонпромом” військової техніки, до яких може бути причетним голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, Савченко стверджує, що обмовилася: снайперів на Майдан привіз Пашинський Савченко стверджує, що обмовилася: снайперів на Майдан привіз Пашинський нардеп від “Народного фронту” Сергій Пашинський.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник під час брифінгу.

“Так, кримінальне провадження відкрито, триває розслідування. Ми цю ситуацію бачили ще раніше, і публікація фактично співпала”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше польська компанія Wtorplast вирішила подати позов до журналу “Новое время” та автора скандального матеріалу про корупційні схеми щодо закупівлі БМП, де також фігурував нардеп Коньяк зранку я не п’ю і закупівель через фіктивні фірми у нас немає Коньяк зранку я не п’ю і закупівель через фіктивні фірми у нас немає Сергій Пашинський.

Своєю чергою головний редактор українського видання “Новое Время” Головред українського видання заявив про тиск через розслідування про оборудки Пашинського і Гладковського Головред українського видання заявив про тиск через розслідування про оборудки Пашинського і Гладковського Віталій Сич заявив про тиск з боку народного депутата Сергія Пашинського та заступника голови РНБО Олега Гладковського. За словами Сича, тиск пов’язаний із опублікованим у журналі розслідуванням, фігурантами якого є Пашинський та Гладковський.

Водночас міністр оборони Степан Полторак запевнив, що скандальна публікація журналу про закупівлю військової техніки в Польщі Різниця у 36 тисяч доларів. Полторак спростував скандальний матеріал журналу про закупівлю БМП у Польщі Різниця у 36 тисяч доларів. Полторак спростував скандальний матеріал журналу про закупівлю БМП у Польщі не відповідає дійсності. “Міноборони закупило бойові машини за 169 тисяч доларів. Інформація, яку я читав у журналі – там йшлося про 205 тисяч”, – наголосив він.