На полігоні 169-го навчального центру «Десна» встановлюють модульне містечко (фото)

На полігоні 169-го навчального центру завершується встановлення модульного містечка. Десяток окремих боксів, що призначені для занять та відпочинку інструкторів та особового складу, обладнані як повноцінні будівлі і мають санвузол та, навіть, сучасну душову кабіну.

У кожному окремому будиночку є приміщення для занять та відпочинку, що дозволяє мати чи не повноцінні навчальні корпуси у мобільному вигляді.

Для холодної пори року у кожному будиночку передбачене автономне опалення. Бокси мають власну електромережу, водогін, каналізацію й захист від блискавки, що є однією з вагомих переваг на відкритій місцевості.

Конструкція будиночків дозволяє їх транспортувати у необхідне місце та швидко здійснювати неодноразовий монтаж-демонтаж, що не впливає на їхній строк придатності, а саме – 20 років експлуатації.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages