МЗС оголосило конкурс на директора Українського інституту

Процедура складається з таких етапів:

    1. Протягом 15 днів МЗС буде приймати пропозиції до складу конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту, від юридичних осіб будь-якої форми власності, статутні документи яких передбачають міжнародну діяльність у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України за кордоном, діяльність яких є активною протягом останніх трьох років.
    2. Конкурсна комісія складатиметься з дев’яти членів. Відбір шести членів конкурсної комісії МЗС делегує експертній комісії з числа осіб, що мають високу репутацію у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України у світі. Міністр закордонних справ призначає трьох членів конкурсної комісії.
    3. МЗС на підставі рішення конкурсної комісії оголошує відкритий конкурс на посаду директора Українського інституту.
    4. Конкурсна комісія здійснює відбір кандидатів на посаду директора Українського інституту шляхом оцінки презентацій програм розвитку Інституту і проведення співбесіди з кожним кандидатом окремо.
    5. Конкурсна комісія вносить пропозиції МЗС щодо призначення директора Українського інституту. МЗС спільно з Наглядовою радою Інституту приймає рішення про призначення директора Установи.

Loading...