Безопасность

Міноборони оголосило конкурс на автомобіль для заміни УАЗа

Міноборони України оголосило конкурс на розроблення багатоцільового легкового автомобіля підвищеної прохідності, що замінить радянські УАЗи. Зацікавлені компанії мають п’ять днів на подання заявок для участі в установчій нараді.

Міністерством відкрито дослідно-конструкторську роботу (ДКР) «Розроблення легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних Сил України», яку передбачається здійснити у першій половині 2021 року за кошти виконавця.

Loading...

Взяти участь у виконанні ДКР запрошують усі зацікавлені підприємства. Оновлення парку багатоцільових автомобілів Збройних Сил України планується розпочати після обрання переможця і прийняття його на озброєння.

Новий позашляховик має відповідати тактико-технічним характеристикам сучасних зразків армій Альянсу. До дослідних зразків висувається низка вимог — надійність, потужність, економічність, вантажопідйомність, простота технічного обслуговування та ремонту. Машина має забезпечити виконання завдань незалежно від місцевості та кліматичних зон.

Планується, що першими нові автомобілі отримають підрозділи Сухопутних військ, які виконують завдання у районі проведення ООС на території Донецької та Луганської областей.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть