“Ми такого не заявляли”, – у Києві прокоментували можливе здорожчання проїзду

У Київській міській державній адміністрації обговорюють підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті до 8 гривень. Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив: столична влада можливість підвищення тарифів таки розглядає.

Поки гіпотетичне здорожчання проїзду прокоментував директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста” Олександр Сергієнко: “Про підвищення ніхто не заявляв. Однак зростання вартості перевезень — економічна необхідність. Транспорт у нас та за кордоном є дотаційним. Плата за проїзд покриває лише експлуатаційні витрати на утримання транспорту. Капіталовкладення в оновлення та ремонт відбувається лише з бюджету міста — незалежно від зростання цін. Інша справа — треба провести громадське слухання з цього приводу: інакше люди просто не зрозуміють”.

У КП “Київпастранс” також заперечують імовірність підвищення цін на проїзд. “Ми такої інформації не публікували, не знаю, звідки вона взялася. Сьогодні інформації щодо підвищення тарифів нема”, — повідомила прес-секретар “Київпастрансу” Марина Загородько.

У КП “Київський метрополітен” інформацію про неминуче зростання цін на проїзд теж спростовують.