MELOVIN у фіналі Євробачення 2018

Україну на Євробаченні 2018 представив співак MELOVIN з композицією «Under The Ladder».

Співак виступив у другому півфіналі 10 травня. Згідно з результатом голосування, MELOVIN потрапив у фінал Євробачення 2018 та виступить 12 травня.

Виступ співака MELOVIN від Україні на Євробаченні 2018 – був дуже ефектним та яскравим. Увесь номер побудований навколо високої конструкції – на її вершині стоїть срібний рояль із крилами. На початку номера MELOVIN загорнутий у кокон, який утворюють крила з роялю. Усе підсвічується червоним світлом, сам MELOVIN одягнений у чорний костюм. Згодом співак звільняється від кокону.

Євробачення 2018 другий півфінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):

Другий раз приспів співак виконує після того, як спускається зі сходів. Повертаючись на платформу до роялю, MELOVIN скидає чорний піджак і залишається у білому. Сходи за ним починають горіти під час виступу.

Чи має MELOVIN шанс на перемогу на Євробаченні?

Цьогоріч найбільше шансів на перемогу у Ізраїлю, Норвегії та Франції. А ось український виконавець MELOVIN не у топі букмекерів. До того ж, історія Євробачення пам’ятає лише один випадок, коли одна і та ж країна (Ірландія) перемогла аж тричі поспіль.

MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео з репетиції)

У Національному відборі на конкурс MELOVIN брав участь рік тому, та перемогти не зміг. Тоді представляти Україну на конкурсі поїхав гурт O.Torvald, які посіли аж 24 місце.

MELOVIN – Under The Ladder (дивіться кліп)

Порядок виступів учасників Євробачення-2018 у фіналі був оголошений в п’ятницю, 11 травня. Про це повідомляє офіційний сайт пісенного конкурсу.

Так, український виконавець MELOVIN, який виступав останнім у другому півфіналі, в цей раз буде відкривати конкурс – у фіналі він виступить першим. Всього у фіналі за перемогу змагатимуться 26 країн.

Порядок, в якому країни виступлять в суботу, 12 травня:

01. Україна

02. Іспанія

03. Словенія

04. Литва

05. Австрія

06. Естонія

07. Норвегія

08. Португалія

09. Великобританія

10. Сербія

11. Німеччина

12. Албанія

13. Франція

14. Чехія

15. Данія

16. Австралія

17. Фінляндія

18. Болгарія

19. Молдова

20. Швеція

21. Угорщина

22. Ізраїль

23. Нідерланди

24. Ірландія

25. Кіпр

26. Італія