Іллічівський морпорт дав півтора мільйони на аудит за два роки

ДП «Іллічівський морський торговельний порт» 12 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Бейкер Тіллі Україна» послуги з фінансового аудиту за 1,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року проведуть аудит фінансової звітності за 2014-2015 роки, складеної у відповідності до МСФЗ.

Loading...

У торгах також брали участь ТОВ «БДО» і ПАТ «Делойт Енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані» з цінами вищими відповідно на 19% та вдвічі.

Фірма «БДО» оскаржила в АМКУ оцінку не лише за ціною, а й за якістю та досвідом команди. Зокрема йшлося про дохід більше 60 млн грн. та обов’язкову наявність трудових відносин між учасником і працівниками із закордонними сертифікатами, тоді як аудитори часто залучають їх від інших фірм-членів мережі. Замовник сам прибрав із конкурсної документації суперечливі критерії, тому адмінколегія припинила розгляд скарги.

Засновниками «Бейкер Тіллі Україна» є Олександр Почкун, Гагік Нерсесян, Олександр Коновченко, Сергій Кесарєв, Олександр Шульга та Оксана Ковтун. Компанія є незалежним членом міжнародної мережі «Baker Tilly International» та однією з найбільших аудиторських компаній України.