Фірмовий магазин Roshen у Львові закидали мішками зі сміттям

Хулігани залишили свої «вимоги» на саморобних плакатах

Пізно ввечері в середу, 17 травня, невідомі хулігани закидали сміттям вхід до львівської крамниці Roshen на вул. Володимира Великого, 26 у Львові. Поруч з мішками зі сміттям залишили саморобні плакати з написами «Поверни ВК» та «Прибери сміття».

Фото заваленого сміттям входу до фірмового магазину Рошен у редакцію ZAXID.NET надіслав очевидець Ігор Пелещак, який зробив його близько 23:30. За його словами, він сфотографував купу сміття перед Roshen, але не бачив, хто його туди позносив.

Черговий менеджер крамниці Roshen підтвердила ZAXID.NET, що вранці перед крамницею виявили мішки зі сміттям. Працівники Roshen самостійно прибрали їх, до поліції не звертались. Офіційно прес-служба Roshen наразі не прокоментувала цей інцидент.

Нагадаємо, що кінцевим власником кондитерської корпорації Rosheh є президент України Петро Порошенко.

Судячи з залишених невідомими картонних табличок з написами «Поверни ВК» та «Прибери сміття», цей прояв хуліганства (а інакше цей інцидент і не назвеш), зумовлений введеним у дію указом президента рішенням РНБО про блокування російських соцмереж, а також напруженою ситуацією з вивозом сміття зі Львова.

Нагадаємо, що у львівській мерії неодноразово заявляли про блокування з боку державних органів влади процесу вивозу сміття з міста. 15 травня влада Львова звернулася до прем’єр-міністра з проханням невідкладно скликати державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вирішення питання вивозу сміття зі Львова на полігони в інші області України.

Раніше невідомі кілька разів кидали сміття на подвір’я приватного будинку мера Львова, а 7 квітня 42-річний львів’янин приніс пакет зі сміття просто до львівської Ратуші. Таким чином, за його словами, він протестував проти проблем з вивозом сміття з-під його будинку. Щоправда, пізніше з’ясувалося, що він не зовсім адекватний.

Zaxid.net

ПОДЕЛИТЬСЯ