Жизнь

Фабрика «Рошен» досі не знесла комуністичны символ

Київська кондитерська фабрика «Рошен» досі не демонтувала пам’ятник Карлу Марксу, який встановлений на її території, пише ТСН.

«Український інститут національної пам’яті вдруге надіслав листа до керівництва Київської кондитерської фабрики «Рошен», у якому нагадує про вимогу демонтажу пам’ятника Карлу Марксу на її території, в установленому Законом України порядку», — йдеться у повідомленні Українського інституту національної пам’яті.   Інститут наголошує, що вчення «марксизму» стало підґрунтям для утвердження комуністичних тоталітарних режимів на території України та інших країн Східної Європи.

Loading...

«Активна меморіалізація засновників комуністичної ідеології Карла Маркса та Фрідріха Енгельса (зокрема, шляхом масового встановлення на їхню честь пам’ятників) були важливою складовою пропаганди ЦККПРС комуністичного тоталітарного режиму», — повідомляє інститут.

Тож, відповідно до законодавства, пам’ятник Марксу на території фабрики є символікою комуністичного тоталітарного режиму та підлягає обов’язковому демонтажу. Інститут надіслав перше звернення ще 25 вересня 2015 року, але, на жаль, офіційної відповіді досі не отримав. Раніше кондитерська фабрика носила ім’я Маркса.

 

Источник

Теги

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть