Директора Львівського бронетанкового заводу знову звільнили

Як повідомляє Depo.Львів Апеляційний суд визнав законним звільнення з посади підозрюваного в розтраті 28,5 млн гривень директора державного підприємства “Львівський бронетанковий завод” Романа Тимківа до 13 вересня. Про це сказано в повідомленні прес-служби Апеляційного суду Києва.

“Рішення суду першої інстанції про звільнення з посади директора державного підприємства “Львівський бронетанковий завод” Тимківа Р. М. залишено без змін”, – сказано в ньому.

Зазначається, що суд розглянув апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Тимківа, на рішення слідчого судді Солом’янського районного суду Києва від 20 липня.

Зазначеною постановою суду першої інстанції задоволене клопотання детектива Національного антикорупційного бюро про звільнення з посади директора Львівського бронетанкового заводу Тимківа на 2 місяці, у межах строку досудового розслідування, до 13 вересня.

Суд ухвалив залишити без змін рішення слідчого судді Солом’янського районного суду Києва від 20 липня.

Раніше суд відсторонив від посади підозрюваного в розтраті 28,5 млн гривень директора Львівського бронетанкового заводу Тимківа до 13 вересня.

15 липня суд заарештував Тимківа й установив заставу в розмірі 2 млн гривень.